Jedyny taki producent damskiej odzieży!

Przedsiębiorstwo Simmi powstało po to, by zaspokajać gusta kobiet zdecydowanych. To kolekcje odzieży damskiej na cały rok, dedykowane szczególnie paniom, które wiedzą czego chcą, są pewne siebie i bezkompromisowe. Simmi jako producent konfekcji damskiej oferuje przede wszystkim stroje casualowe – modne, wygodne i nowoczesne. Znaleźć tu można najlepsze – bo najwygodniejsze – stroje do pracy, czy mniej oficjalne. To cała gama żakietów, marynarek, spódnic i spodni, oraz bluzek i wielu innych elementów odzieży, których podstawową zaletą jest wygoda i ponadczasowość.

Producenci odzieży damskiej rzadko kiedy skupiają taką uwagę na wygodzie, jak to ma miejsce w przypadku ubrań Simmi. Słowem-kluczem do produkowania ubrań, które sprawiają wrażenie szytych na miarę, jest wybór najwyższej jakości materiałów. Simmi produkuje swoje wyroby z dobrej gatunkowo bawełny, co składa się na doskonałą, polską jakość tych wyrobów. Ubrania z kolekcji Simmi cechuje też skromność i wyjątkowo dobry smak. Nie znajdziemy tu jaskrawo kolorowych bluzek, tandetnych ozdób ani wyzywających krojów. To stroje, w których z powodzeniem prosto z pracy możesz udać się na randkę, a z eleganckiej restauracji wprost na piknik do parku bez konieczności przebierania się!

Połączenie finezji, delikatności i sztuki w tworzeniu konfekcji damskiej, z klasyką kolorów, wzorów i fasonów, to niełatwa sztuka. Potrzeba do tego ogromnego wyczucia i znajomości trendów, by móc stworzyć fasony, które zachwycą dziś i staną się ponadczasowe. Jest to jednak możliwe, gdy w prostych, klasycznych krojach zastosujemy miękkie, delikatne materiały, które lekko układają się na ciele i wspaniale się noszą. Z pewnością Simmi jako jeden z największych producentów odzieży, wypracował sobie ten kompromis, tworząc nowe casualowe trendy. Casual to coś, czego w dzisiejszych czasach potrzebuje każda aktywna kobieta, która stawia na wygodę w pracy i poza nią.

Simmi jest bez wątpienia marką godną najwyższego wyróżnienia wśród producentów damskiej konfekcji. Skromność, szyk i wygoda, to elementy, które niełatwo jest połączyć w jedno, by uzyskać ubrania, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. A jednak, Simmi gwarantuje nam zadowolenie na każdej z tych trzech płaszczyzn. Nawet klasyczne kroje ubrań Simmi są podszyte delikatnością i kobiecością, podkreślają atuty kobiecej sylwetki i dodają jej świeżości i uroku.

Comments are closed.